Český jazyk a literatura

Eseje, úvahy, referáty, fejetony

 

HEZKY ČESKY!

Ač se považuji za velmi moderního člověka, plně si uvědomujícího výhody a kouzla moderních technologií, nenechává mě však chladnou, kolik informací a kolik sdělení se denně dozvídáme pouze prostřednictvím médií, emailů, chatů a jak málo jich přijímáme tzv. z očí do očí. Skóre děsivé! Se vší úctou k veškerým informačním technologiím se ocitáme v pomyslné elektronické bublině, ve které vyťukáme do počítače či do telefonu zprávy a informace pro naše blízké, známé, obchodní partnery, klienty atd. a veškerý osobní kontakt odkládáme na druhou kolej. A to jsem ještě nezmínila, že díky SMSkám a vlastně i emailům se náš písemný projev omezil pouze na zkratky, které český jazyk totálně znehodnocují. Studenti, ruku na srdce, stává se Vám, že při konverzaci hledáte ta správná slova? Že při psaní Vaší seminární práce, semestrálky, či různé administrativní listiny neumíte sestavit kloudnou větu? Snad Vás uklidní, že nejste jediní. Možná i tento fakt mě přivedl na myšlenku, sestavit tým Seminárky-4you, který se pokusí tento problém pomoci řešit. Obraťte se na nás se svými seminárkami, esejemi, fejetony, diplomkami, bakalářkami, čtenářskými deníky atd. a posuďte sami, jak jsme se s tímto úkolem "hezky česky" poprali. 

 

Kontakt

Mgr. Klára Porubská

info@seminarky-4you.cz

+420 606 710 047

Vyhledávání

Otázky a odpovědi

Za jak dlouho bude má práce zpracována?

Termín zpracování je závislý na typu a délce objednaných podkladů. Kratší texty jsme schopni zpracovat do cca 2-3 dnů. Delší práce jako diplomové práce, absolvenstké práce, bakalářské práce apod. min. do cca 4-8 týdnů. V případě potřeby však se lze individuálně dohodnout.

Jsou Vaše služby legální?

Ano, tato služba je poskytována v souladu s právním řádem České Republiky.

Kdo texty zpracovává?

Texty jsou zpracované vysokoškolsky vzdělanými osobami se zkušenostmi a přehledem v daném oboru. 

Je možné text reklamovat?

Ano, je to možné. Ve lhůtě 1 roku můžete práci reklamovat. Je možné ji doplnit, opravit apod., případně pokud bude prokázáno, že neodpovídá objednaným podkladům Vám za ní vrátíme 100 % uhrazené částky.

Neobjeví se mé objednané podklady na internetu nebo nebudou použity pro jiného uživatele se stejnými nebo podobnými požadavky?

NE! Texty uchováváme v databázi po dobu 1 roku a v žádném případě již nebudou NIKDY POUŽITY!

Nebudou objednané podklady stažené odněkud z internetu?

NE, v žádném případě. Jedna z mnoha věcí, kterou Vám zaručuje naše firma je absolutní ORIGINALITA zpracovaných podkladů.

Jakým způsobem mohu Vaše služby uhradit?

Bezhotovostním převodem z účtu na účet, vložením hotovosti přímo v bance, kde máme účet.

V jakém formátu práci obdržím?

Ve formátu .doc, případně na požádání .pdf. U specifických prací v požadovaném dohodnutém formátu.

Rozhoduji se, zda Vašich služeb využít, ale k rozhodování bych rád znal předem cenu. Co s tím?

Není problém! Zašlete nám vyplněný objednávkový formulář a my Vám zpracujeme kalkulaci ceny. Pak se můžete rozhodnout dál.

Je možné, abych na veřejnosti nebyl nikde uveden jako Váš zákazník? Zkrátka o tom, že jsem využil Vašich služeb budete vědět JEN VY?

To je samozřejmost! Veškeré informace od Vás získané jsou nepřístupné dalším osobám. Proto se o tom, že jsme Vám připravily podklady např. pro Váš referát nikdo nedozví. Leda, že byste se někde pochlubil Vy sám:-)

Podklady pro diplomky,bakalářky,seminárky...

Vytvořeno službou Webnode