Masová komunikace

  • Mediální komunikace (tisk, rozhlas, televize, internet apod.)
  • Mediální tvorba
  • Teorie masové komunikace
  • Politická komunikace
  • Firemní komunikace. 

 

Bulvár, jako součást sociální a mediální komunikace

Patříte i vy mezi konzumenty tkzv. bulvárních plátků, vybíráte na pultech z přehršle periodik poutavý titulek, vedle kterého se na vás dívá známá tvář, o které se chcete dozvědět další pěkný skandáleček. Také se občas nechám takto zlákat, bohužel se po přečtení takového článku většinou zklamu, protože zjistím, že ze všech těch prázdných slov, které jsou v něm napsány, zbyl jen ten poutavý titulek. Právě tento fakt mě přivádí na myšlenku, proč lidé na místo zpráv z ekonomiky, kultury, politiky vybírají témata ze společnosti ve formě vražd, znásilnění a skandálů. Jako by čtenáře či diváka zajímali politici jen tehdy, pokud jsou spojeni se zpronevěrou nebo byli načapáni s milenkou tkzv. inflagranty. Je pravda, že si politici tuto image vytvořili i svým vlastním přičiněním. Obzvlášť my ženy jsme často pranýřovány za čtení bulvárních časopisů a za hltání nekonečných seriálů pokleslé úrovně, které se podle jejich slov, mužům zajídají. Z vlastní zkušenosti vím, že jsou to právě muži, kteří tento žánr kupují a konzumují a schováni za dokumentem o zvířátkách po očku sledují dění v Ulici.  Můžeme z toho všeho usoudit, že se lidé skutečně tak rádi těší z neštěstí druhých nebo jen hledají v dnešní uspěchané době plné stresu pouze trochu uvolnění, zábavy a rozptýlení. Ať tak či tak, je jasné, že z obsahu bulvární periodik, či pořadů nemůžeme vinit jen ty, kteří ho produkují, ale i sami sebe. My jsme ti, kteří žízní po těchto tématech, novináři, redaktoři aj., jsou jenom ti, kteří pro nás připravují ten nejbulvárnější nápoj, abychom tuto žízeň uhasili. 

Kontakt

Mgr. Klára Porubská

info@seminarky-4you.cz

+420 606 710 047

Vyhledávání

Otázky a odpovědi

Za jak dlouho bude má práce zpracována?

Termín zpracování je závislý na typu a délce objednaných podkladů. Kratší texty jsme schopni zpracovat do cca 2-3 dnů. Delší práce jako diplomové práce, absolvenstké práce, bakalářské práce apod. min. do cca 4-8 týdnů. V případě potřeby však se lze individuálně dohodnout.

Jsou Vaše služby legální?

Ano, tato služba je poskytována v souladu s právním řádem České Republiky.

Kdo texty zpracovává?

Texty jsou zpracované vysokoškolsky vzdělanými osobami se zkušenostmi a přehledem v daném oboru. 

Je možné text reklamovat?

Ano, je to možné. Ve lhůtě 1 roku můžete práci reklamovat. Je možné ji doplnit, opravit apod., případně pokud bude prokázáno, že neodpovídá objednaným podkladům Vám za ní vrátíme 100 % uhrazené částky.

Neobjeví se mé objednané podklady na internetu nebo nebudou použity pro jiného uživatele se stejnými nebo podobnými požadavky?

NE! Texty uchováváme v databázi po dobu 1 roku a v žádném případě již nebudou NIKDY POUŽITY!

Nebudou objednané podklady stažené odněkud z internetu?

NE, v žádném případě. Jedna z mnoha věcí, kterou Vám zaručuje naše firma je absolutní ORIGINALITA zpracovaných podkladů.

Jakým způsobem mohu Vaše služby uhradit?

Bezhotovostním převodem z účtu na účet, vložením hotovosti přímo v bance, kde máme účet.

V jakém formátu práci obdržím?

Ve formátu .doc, případně na požádání .pdf. U specifických prací v požadovaném dohodnutém formátu.

Rozhoduji se, zda Vašich služeb využít, ale k rozhodování bych rád znal předem cenu. Co s tím?

Není problém! Zašlete nám vyplněný objednávkový formulář a my Vám zpracujeme kalkulaci ceny. Pak se můžete rozhodnout dál.

Je možné, abych na veřejnosti nebyl nikde uveden jako Váš zákazník? Zkrátka o tom, že jsem využil Vašich služeb budete vědět JEN VY?

To je samozřejmost! Veškeré informace od Vás získané jsou nepřístupné dalším osobám. Proto se o tom, že jsme Vám připravily podklady např. pro Váš referát nikdo nedozví. Leda, že byste se někde pochlubil Vy sám:-)

Podklady pro diplomky,bakalářky,seminárky...

Vytvořeno službou Webnode