Rétorika

  • Historie řečnictví
  • Současná rétorika

 

NEBOJTE SE, STÁT SE ŘEČNÍKEM!

Studujete rétoriku nebo Vás toto krásné prastaré umění láká? Jsou mezi námi tací, kteří se narodí s velkým darem řeči. Slova jako by se jim sama vkládala do úst za minimálního úsilí a znalosti určité problematiky. Pokud však nejsme obdařeni tímto darem, musíme se umění komunikace zkrátka učit. A překážek pro ovládání komunikačních dovedností je nemálo. Vzpomeňme například Demosténa, tento athénský politik, právník, se dlouhou dobu potýkal s vadou řeči, ale pravidelnými tréninky, kdy si například i vkládal kamínky do úst, se natolik komunikačně zdokonalil, že se stal významným řečníkem své doby. Nedovedu si představit, že by někteří dnešní politici něco takového praktikovali. Jejich nekonečné projevy jsou plné vulgarismů a bezmyšlenkovitých frází, často připomínají cirkusovou manéž, kde klauni předvádí svá nejlepší čísla, nepotřebují při nich umět příliš mluvit, hlavně, že nás pobaví. Navíc by se někteří z nich měli držet nesmrtelných slov filozofa Senecy „Umění promluvit není o nic větší ctnost, než umět přestat.“  Zkrátka sestavit poutavý projev, kterým byste si udrželi pozornost posluchačů je umění, dovednost, dar. A pokud toto umění neovládáte, dovednosti máte minimální a v tomto ohledu Vás příroda příliš neobdarovala, pak jste na naši stránkách správně - my Vás v tom nenecháme. Stačí jen vyplnit objednávkový formulář :-)

 

Kontakt

Mgr. Klára Porubská

info@seminarky-4you.cz

+420 606 710 047

Vyhledávání

Otázky a odpovědi

Za jak dlouho bude má práce zpracována?

Termín zpracování je závislý na typu a délce objednaných podkladů. Kratší texty jsme schopni zpracovat do cca 2-3 dnů. Delší práce jako diplomové práce, absolvenstké práce, bakalářské práce apod. min. do cca 4-8 týdnů. V případě potřeby však se lze individuálně dohodnout.

Jsou Vaše služby legální?

Ano, tato služba je poskytována v souladu s právním řádem České Republiky.

Kdo texty zpracovává?

Texty jsou zpracované vysokoškolsky vzdělanými osobami se zkušenostmi a přehledem v daném oboru. 

Je možné text reklamovat?

Ano, je to možné. Ve lhůtě 1 roku můžete práci reklamovat. Je možné ji doplnit, opravit apod., případně pokud bude prokázáno, že neodpovídá objednaným podkladům Vám za ní vrátíme 100 % uhrazené částky.

Neobjeví se mé objednané podklady na internetu nebo nebudou použity pro jiného uživatele se stejnými nebo podobnými požadavky?

NE! Texty uchováváme v databázi po dobu 1 roku a v žádném případě již nebudou NIKDY POUŽITY!

Nebudou objednané podklady stažené odněkud z internetu?

NE, v žádném případě. Jedna z mnoha věcí, kterou Vám zaručuje naše firma je absolutní ORIGINALITA zpracovaných podkladů.

Jakým způsobem mohu Vaše služby uhradit?

Bezhotovostním převodem z účtu na účet, vložením hotovosti přímo v bance, kde máme účet.

V jakém formátu práci obdržím?

Ve formátu .doc, případně na požádání .pdf. U specifických prací v požadovaném dohodnutém formátu.

Rozhoduji se, zda Vašich služeb využít, ale k rozhodování bych rád znal předem cenu. Co s tím?

Není problém! Zašlete nám vyplněný objednávkový formulář a my Vám zpracujeme kalkulaci ceny. Pak se můžete rozhodnout dál.

Je možné, abych na veřejnosti nebyl nikde uveden jako Váš zákazník? Zkrátka o tom, že jsem využil Vašich služeb budete vědět JEN VY?

To je samozřejmost! Veškeré informace od Vás získané jsou nepřístupné dalším osobám. Proto se o tom, že jsme Vám připravily podklady např. pro Váš referát nikdo nedozví. Leda, že byste se někde pochlubil Vy sám:-)

Podklady pro diplomky,bakalářky,seminárky...

Vytvořeno službou Webnode